• ورود / ثبت نام
  • 09120331623

 

 

 

 عنوان افزونه: ارسال پست به اینستاگرام

با استفاده از این افزونه مدیر فروشگاه می تواند از طریق پنل مدیریتی، محصولات فروشگاه را به  اکانت اینستاگرام فروشگاه،با تصویر و متن دلخواه پست نماید.                                       

قیمت افزونه:  370.000 تومان 

 

 


راهنمای افزونه ی اینستاگرام

 

اینستاگرام یک شبکه اجتماعی است که در آن اشتراک عکس و فیلم صورت می گیرد.هر ماه تعداد  1.1 میلیارد نفر از اینستاگرام استفاده می کنند.پس می توان گفت بستر مناسبی برای فروشندگان فراهم شده است تا بتوانند محصولات خود را به سادگی و در کوتاه ترین زمان در اختیار عموم افراد قرار دهند. از این رو افزونه اینستاگرام در پنل مدیریتی لایوگالری ایجاد گردید تا مدیران فروشگاه بتوانند به راحتی و به سرعت ، اطلاعات مربوط به محصولات خود را در اینستاگرام پست کنند.

توجه : جهت استفاده از این افزونه ،می بایست ابتدا در اینستاگرام ثبت نام نمایید .در ادامه به آموزش و نحوه عملکرد این افزونه کاربردی در سیستم لایوگالری خواهیم پرداخت :

 


 

تنظیمات و نحوه استفاده

1. وارد کردن اطلاعات اینستاگرام

 ابتدا طبق مسیر زیر ، نام کاربری و رمز عبور اینستاگرام خود را در پنل وارد نمایید : 

ورود به پنل مدیریتی > منوی تنظیمات > اینستاگرام

 

 

نام کاربری : نام کاربری مربوط به حساب اینستاگرام خود را در این فیلد وارد نمایید.

رمز عبور: رمز عبور مربوط به حساب اینستاگرام خود را در این فیلد وارد نمایید.

 


 

2. پست اطلاعات محصول

جهت پست اطلاعات محصول از طریق پنل مدیریتی بر روی اینستاگرام ، کافی است از مسیر ورود به پنل مدیریتی > منوی محصولات > لیست محصولات > تب اینستاگرام ،  اقدام فرمایید و پس از وارد کردن متن ارسالی برای محصول مورد نظر، بر روی ثبت کلیک کنید.

 

 

متن ارسالی : در این قسمت متنی که قصد پست کردن آن را در اینستاگرام دارید، ( مانند : اطلاعات محصول (نام و کد محصول ، قیمت ، مشخصات محصول و ...) ) وارد نمایید.

انتخاب تصویر : با کلیک کردن بر روی این دکمه می توانید از میان تصاویر مربوط به محصول مورد نظر خود ، یک تصویر را به دلخواه جهت پست اینستاگرام ، انتخاب نمایید.

 

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به LiveGallery Add-Ons می‌باشد.

لطفا چند لحظه صبر کنید

پیام

پیام

پیام

پیام

Top